| mydarkestdays a întrebat:

Mi-am cumparat niste pantaloni scurti din denim imprimati cu steagul americii de la new yorker. nu stiu cu ce sa ii asortez! ce culoare ar trebui sa fie tricoul/maioul ca sa se potriveasca? mersi mult!

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Ştiu şi eu pantalonii şi sunt interesanţi laughing. Poţi să îi asortezi cu un tricou/maiou negru, alb, albastru, roşu...totul e ca restul ţinutei să fie uni pentru că pantalonii sunt şi aşa destul de încărcaţi şi ai arăta ca un clovn.
La astfel de pantaloni, ai putea să optezi şi pentru bluziţe lăsate pe umăr, funky dar uni, cum am mai zis big grin.

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Am vazut si eu pantalonii aia, sunt foaarte draguti big grin Eu spun ca ar merge cu un maieu alb si o vestuta, asa mai larga pe deasupra sau un maieu negru; zic sa mergi pe culori de astea mai neutre, simple pentru ca deja atentia cade pe pantaloni :*

Răspuns utilizator avertizat
| mydarkestdays explică:

Multumesc mult tuturor!

| onlychangeforlove a răspuns:

Pai.un maieu rosu sau albastru cred ca ar merge cel mai bine sau unul alb pe care poti sal accesorizezi cu un colier lung tot cu teagul americii (am vazut prin ilotti)..si poti lua si niste cizme de vara din acelea cu aspect de dantela albe sau albastre..si optionaal avand in vedere caldura de afara poti lua o geaca scurta de blugi in nuanta pantalonilor.

| iuliafjsc a răspuns:

Tricoul poate fi: negru, alb, rosu sau albastru - dar e mai complicat aici pentru ca e o culoare mai pretenţioasă. Vei face senzaţie!

Succes!

| denisauchiha a răspuns:

Pai alb cu imprimeu rosu happy
Zic si eu :d

| Andu20 a răspuns:

Eu zic : alb sau galben