| Desire_4406 a întrebat:

Mi-am facut o masca din malai si ou pentru punctele negre, ma mananca toata fata. nu mai pot si imi vine sa rad nu stiu de ce poate ca simt ca am pe fata ciment laughing.
Cat trebuie sa stau cu ea pe fata si de cate ori pe saptamana trebuie sa imi fac aceasta masca?

Răspuns Câştigător
| membrugirl2010 a răspuns:

Cam 10 minute, dar freaca-te ca sa se deschida porii, si da. te cu apa calduta.
funda?

2 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Ms frumos:*!

| BlackMan a răspuns:

Pai o data pe saptamana si dupa ce se usuca te spelistraight face