| Andreea20000 a întrebat:

Mi-am facut o suvita si nu o suport, in cat timp se va decolora?(este vopseaua permanenta crying )

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Culoarea n-o să mai fie la fel de puternică după câteva spălări bune, stai liniştită happy

| Andreea20000 explică:

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se va decolora. Adica se va schimba culoarea dar nu va fi indentica. Eu de exemplu in noiembrie eram roscata ( oranju ala foarte puternic ) si acum e blond parul meu dar in nici un caz nu o sa ajunga la culoarea naturala. Mai bine o vopsesti culoarea ta naturala cu un nuantator.

| MirelaAC a răspuns:

Dupa ce o vei spala de cateva ori, cam in 5-6 saptamani nu ar trebui sa mai fie. Bafta!