| biannncaa a întrebat:

Mi-am luat o pereche de tenisi Converse iar cand am ajuns acasa am observat ca ma strang putin. E vreo modalitate de a-i largi?

3 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Eu am largit o pereche de bocanci folosind multe perechi de sosete impaturite pe care le-am ''indesat''. Le lasi peste noapte si ar trebui sa functioneze.

| zăGhost a răspuns:

Ii porti prin casa la inceput... mai cedeaza ei. Poate merge si cu spalatul lor.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

De la purtare se mai lasa, depinde cat de rau te strang.Idea cu spalatul este mai delicata, sunt materiale care se strang la apa, nu toate se lasa.