| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un maieu dragut din dantela, problema e ca are gaurele. Multe gaurele. Cum sa il port ca sa arate decent?

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Ia pe dedesubt un alt maieu culoare pileii sau unul alb.

| mixxjim a răspuns:

Cu chiloti tot negri, din dantela si cu gaurele, cum altfel? laughing Pai daca e maieu, si din dantela, si cu gaurele cam cum vrei sa-l porti? E maieu, e o piesa de lenjerie si e sexi, nu ar trebui vazut decat eventual de iubit, vrei sa iesi in public in maieu?

| passarisMB a răspuns:

Sti cum ai luat-o acum? ca si cand ai spune "ai luat chilotii pe fundul gol". cam asta e si cu tine.ce poti sa iei pe sub un maieu?! un pulover ceva...:-))

| Andreea304 a răspuns:

Pai...cumparati altul!

| Roobeertaa a răspuns:

Pai in locurile ..de ex ca sa nu se vada sutienul in fata poti pune captuseala culoarea maieului, poti pune doar in fata sau doar in spate, ori daca vrei sa nu se vada delocpielea poti lua un maieu stramt pe dedesubt.

| DalyDanyOana a răspuns:

Daca l-ai luat de la second asta i problema ta

| HoneyFlv a răspuns:

Ai o poza ceva? Sau macar o poza asemanatoare pe net crezi ca gasesti? Asa, poate ma gandesc la unele combinatiihappy

| BelaMood a răspuns:

Poti sa ii cosi pe dedesub un material.

| Mely332 a răspuns:

Depinde ce culoare are maieul! Poti sa iti pui in alt maieu stramt pe dedesubt! big grin