| UNKOWN a întrebat:

Mi-au aparut acum doua zile multe cosuri mici si dese pe frunte si in lateralele obrajilor..nu am avut probleme cu cosurile pana acum si nu sunt la pubertate, deci nu asta e cauza. care ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| AndreeaCatalinna a răspuns:

Ori ai mancat ceva stricat ori cel mai probabil de la caldura. Incearca sa te speli pe fata cu sapun(eu folosesc si iti recomand Dove! Este foarte bun.) sau daca nu vorbeste cu parintii tai si du.te la un dermatolog!

2 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Posibil ai mancat ceva ce nu ti'a picat bine.

| RobertaPaula111 a răspuns:

Pai eu cred ca ar putea fi de la caldura.
Ar trebui sa iti faci o masca cu miere.