| T30D0RA a întrebat:

Mi s-ar potrivi tipul acesta de breton daca am fata rotunda?: http://i291.photobucket.com/......ri_ash.jpg

Răspuns Câştigător
| m3mimixxx a răspuns:

Intreaba-ti stilistul... dar cred ca iti va sta bine

9 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

E destul de lejer, cred ca se potriveste oricuiwinking

| alonet a răspuns:

Pai daca ai fata rotunda sa ai grija sa nu iti pui parul pe langa obraji si apoi pui si breton si iti dai seama ce tare ti-ar evidentia obrajii

| daiana a răspuns:

Da, cred ca ti-ar sta foarte bine, si cu parul lung, putin tapat la radacina.

| Maria_1984 a răspuns:

Pai, nu'mi dau seama daca bretonul din poza este intr'o parte sau pe toata fruntea!
Daca ai fata rotunda, ca mine, ti'ar sta bine cu breton intr'o parte, nu pe toata fruntea! Nu te'ar prinde, si in plus, ti'ar acoperi'o pe toata!

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Daaa` =p~
Si inca cum` laughing
Tie ti-ar sta bine asa sa stii.
Parerea mea este ca ti-ar sta categoric; x
FunditsSa` pls blushingblushingblushing

| ~p!$iii~ a răspuns:

Scz de dezamagiresad dar avand o fata rotunda ins ca ai si o frunte ingusta iar bretonul p care il vrei tu e pentru o fata ovala. un pic alungita si cu o frunte mai latasad un breton d care vrei tu ti'ar acoperi mult din fata. Oricum inceaca sa intrebi hairstilistul la care apelezi pentru. a te tunde! Sper ca ti'am fost de ajutor si poate imi da si o fundita?batting eyelashes

| GoLoveYourself a răspuns:

Eu cred ca da

| oxaz a răspuns:

Da, dar cu volum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,nu'mi dau seama daca bretonul din poza este intr'o parte sau pe toata fruntea!
Daca ai fata rotunda,ca mine,ti'ar sta bine cu breton intr'o parte,nu pe toata fruntea!Nu te'ar prinde,si in plus,ti'ar acoperi'o pe toata!