| Consumptive a întrebat:

Mi se potriveste o lotiunea de plaja cu SPF 25 daca am pielea nuanta aceasta: http://images2.fanpop.com/......0-1200.jpg
Plec la mare o saptamana si pentru ca mama a planificat prost vacanta, eu am la dispozitie doar 3 zile in care sa pot sta in apa, sa ma bronzez s.a.m.d, apoi imi vine ciclul, asa ca vreau o lotiune cu un SPF potrivit, care sa ma si protejeze de posibile arsuri, dar sa imi si permita sa ma bronzez.Deci o lotiune de plaja cu un SPF de 20 sau 25 este buna?

1 răspuns:
| Koalass a răspuns:

Lotiunea de plaja spf este in general buna nu mai conteaza acum asa mult daca e 25 sau 20..sunt bune amandoua