| anonim_4396 a întrebat:

Mierea de albine este buna pentru ten? Daca da ce efecte are?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu o folosesc si e foarte buna! inainte aveam cosuri si un ten gras si acum am tenul perfect curat, e buna si pentru buze crapate! nu folosi tot felul de creme care poate acum au efect bun, insa pe la 40-45 ani vei avea o groaza de riduri si un ten cu asect nenatural!

| Deea a răspuns:

Nuu e buna sa nu faci greseala sa o folosesti...cremele cu miere sunt altcevawinking

| alina_4026 a răspuns:

Mierea naturala este o minune pentru ten si nu numai, eu mi-am facut masca la par nu miere naturala si apa calduta.Sarurile pe care le are orice om cel mai bine poti scapa de ele cu ajutorul mierei.Eu cunosc o multime de masti pentru ten care au dat un aspest super pielii.