| Inela a întrebat:

Miine e ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa-i fac. vreau ceva de genul un desen, o felicitare f originala (linkuri daca se poate), sau altceva nu stiu. daca desen, spuneti-mi ce fel de. va rog!
multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Iai o floare-n ghiveci! Nu e o investiţie costisitoare şi are efect!

| Dudyy a răspuns:

Mamelor le palc de obicei lucrurile facute de tine nu cumparate sau ceva de genul. Ai putea face o felicitare draguta spunandu-i La Multi Ani si cat de mult o iubesti. Bafta:*

| DeeaNrn a răspuns:

O felicitare culoarea ei preferata in care sa ii desenezi si sa ii scrii ceva.
P.S. la mine mereu functioneaza!

| facemiss a răspuns:

La multi ani pentru mama ta!
Pentru inceput daca niste economii iai cumpara o rama frumoasa si sa pui o poza cu voi doua.Ai putea sai pregatesti micul dejun iar apoi daca poti sai faci o mica surpriza cu niste balone, o prajitura si cadoul.Succes
Funda?