| Daria a întrebat:

Momentan nu am cosuri, doar urme ramase de la cosuri.Cum pot scapa de ele, vreau ceva de prin casa, natural, ca n-am bani sa dau pe alte creme? P. S:Acum folosesc gama Garnier pure active(gel de curatare+crema anti- cosuri.)
Mersi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie sa folosesti ceva anume, ele vor trece de la sine in cateva luni(maxim 5). Daca-ti doresti neaparat sa folosesti ceva, foloseste crema de galbenele(e foarte ieftina; mai putin de 5 lei), dar nu va grabi cu foarte mult disparitia acestora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie!
Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consultatie/ medicala specializata. Sfaturile oferite de utilizatorii TPU sunt pur orientative si nu pot substitui consultul medical (la cabinet, spital ori la domiciliu, dupa caz) Prin urmare, trebuie sa apelezi la personal medical specializat, atat pentru diagnosticare cat si pentru tratament.