| anonim_4396 a întrebat:

Neata'. As vrea sa va intreb daca sunt metode naturale de a face buzele sa para pale fara rujuri, luciuri de buze sau toner. Buzele mele naturale sunt rosii aproape mereu, chiar daca nu sunt crapate.As vrea sa le fac mai deschise la culoare.

Fundita celui ce ma ajuta :]

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Ce chestie...cum ne dorim doar ce nu avem! Buzele mele sunt atat de pale incat nu stiu cu ce sa le mai dau se le inviorez putin... poti incerca cu un ruj nude, un bej foarte deschis, sau cu putina pudra sau fond de ten, atunci cand te dai e fata, sa dai putin si pe buze. Oricum, in acest sezon, de la frig se inrosesc si mai tare.Ar trebui sa te bucuri ca ai asa un noroc, sa stii ca esti privilegiata! Succes!

| AlessinoDeeJay a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la un doctor, de la care sa poti lua sfaturi bune, adevarate.
Te sfatuiesc sa nu asculti sfaturile celor care iti raspund pentru ca uni dinre ei pot rade de tine, scriindu-ti aberatii!
Sper ca te-am ajutat!
funda?