| micutdragut a întrebat:

Nu-mi vine sa creeeed ce moda a aparut pentru barbati in 2017 http://www.impartial24.ro/......erie-foto/ Ce parere aveti? Eu unul am ramas socat. As vrea sa-mi spuneti exact ce credeti

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

In primul rand, propunerile astea sunt pentru podiumuri. Rareori o sa vezi oameni obisnuiti mergand asa pe strada. In al doilea rand, aia nu-s barbati "obisnuiti"(in cea mai mare parte), ci au siluete androgine, de aici si pantofii mai inalti, hainele care tind spre sexul feminin