| Ionelarebela a întrebat:

Nu stiu ce sa comand de la avon
:ulei de corp skin so soft cu particule aurii sau lotiune cu minerale aurii skin so soft? voi ce credeti ca este mai bun?( vreau sa am o piele foarte frumoasa si stralucitoare)

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Loțiune cu minerale.
Pa, pa.

| Corinne a răspuns:

Buna! kiss
Lotiunea! love struck si o prietena are aceeasi lotiune si chiar e super love struck

Răspuns utilizator avertizat
| kr.mdy a răspuns:

Uleiul da stralucire.

| ZeYa a răspuns:

Eu iti spun doar atat: am avut ulei hidratant skin so soft si n-a avut nici un efect ba mai mult mi s-a albit pielea acolo unde am dat cu el. Deci astea de la skin so soft nu sunt de nici o treaba, parerea mea.winking Eu am o lotiune iluminatoare de corp planet spa, tot de la avon si arata bine pe pielea bronzata, sclipeste foarte frumos.
Acum vezi tu pentru care te hotarasti in final. tongue

| oana_8373 a răspuns:

Ulei pentru ca de la el luceste pielea mai mult decat de la lotiune;*

| TheOriginalUser a răspuns:

eu zic ca mai buna ar fi lotiunea cu mineralehappykiss

| Ramona_5995 a răspuns:

Mai bine niciuna, nici alta! Pentru ca nu sunt bune pentru corp, dar, raspunzandu-ti la intrebare, eu zic sa alegi Lotiunea cu minerale aurii So Soft big grin.

| vidiuta a răspuns:

Www.metropolitanS.ro poate aici iti gasesti ceva mai bun.Tocmai a aparut noul catalog.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre lotiunea cu particule stralucitoare de la avon

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

si aici despre uleiul cu particule stralucitoare

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

| PunkyA a răspuns:

Lotiuneabatting eyelashes

| missmiss a răspuns:

Uleiul de corp skin so soft cu particule aurii