| middle654 a întrebat:

O crema buna pentru curatarea tenului stiti? am tenul mai inchis si vreau sa curete porii

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu conteaza ce culoare are tenul tau ci ce tip de ten e:uscat, mixt, gras. Daca e uscat si ai porii dilatati si blocati si cu puncte negre foloseste un gel de curatare de la vichy, avene sau orice alta firma pentru ingrijirea tenului.Nu folosi creme sau lapte demachiant pentru ca ingrasa tenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenul se curata cel mai bine cu scrub, inrest toate sunt baliverne orice ar scrie pe ele. le-am incercat pe toate si nimic nu e mai bun decat scrub-ul. ia-ti un demachiant si crema hidratanta fara parabeni, este de ajuns atata vreme cat iti cureti tenul cu scrub regulat.

| Cudeea a răspuns:

Eu iti recomand o masca cu argila si trandafiri. Mie imi curata tenul foarte bine, o folosesc 1 data sau de 2 ori pe saptamana, este foarte buna :) http://www.femeia-deasupra.org/......ivanatura/

| Ukkka a răspuns:

Nivea. big grin E cea mai buna

| DyDyy23 a răspuns:

Nivea