| Special_girl a întrebat:

Oare mi-ar sta cu breton? daca da, ce fel?
Am parul trecut cam cu 10 cm de umeri, e ondulat la virfuri si fata e de forma ovala.

Răspuns Câştigător
| rebb a răspuns:

Breton intr-o parte pentru ca ai parul ondulat si daca ti l-ai face drept ar trebui sa-l indrepti cu placa mereu.

7 răspunsuri:
| madytza_7574 a răspuns:

O sa iti stea bine cu breton intr-o parte, pentru ca asa sunt si eutongue si cu intrebarea"mi-ar sta bine cu breton" asta o sa vezi numai dupa ce ti-l faci, in caz ca nu iti place poti purta o bentita ca sa nu se mai vada bretonul bafta!tongue

| ralucagld a răspuns:

Poti incerca o coafura virtuala pe www.taaz.com. ceva cu breton aplicat pe poza ta.sa vezi macar ca idee cum ti-ar sta si daca iti place :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunt euhappy...doar ca am parul' putin mai lung... o sati stea binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fruntea lata ti-ar sta bine cu breton pe toata fruntea pana deasupra de sprancene(care trebuie indreptat cu placa cat de des este nevoie) sau sa il lasi mai lung si sa il ti intr-o parte si asa iti acoperi jumatate din frunte. Daca nu o sa iti placa cu breton tot ce poti sa faci e sa il prinzi cu agrafe sau iti pui o bentita si astepti sa creasca ^_^.
Succes!

| byank a răspuns:

Buna!
Intai de toate, trebuie sa stii ca daca iti vei face breton vei avea nevoie de placa pentru el folosita cel putin o data la doua zile. Acesta consider ca este inconvenientul nr 1. Daca iti va sta bine? Asta nu o sa stii cu siguranta decat atunci cand il vei vedea. Daca intr-adevar iti doresti inarmeaza-te cu curaj si da-i bataie.
Succes!

| ☻ дηÐu† a răspuns:

Buna!

da. ti-ar sta bine big grin

dar breton pe toata fruntea si putin des smug

bafta! happy

| coafurascorpion a răspuns:

Hmmm,daca ai rau cret, nu stiu ce sa zic asa cum a zis si Byank incearca si cu siguranta iti va placea! happy