| justagirlll a întrebat:

Ok, am vazut ca se poate ondula parul cu placa.

Intrebarea mea este:
Se poate indrepta parul cu ondulatorul?

Daca da, cum?

8 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Nu se poate indrepta cu ondulatorul.

| Emena a răspuns:

Nu merge. ti se face parul aiurea rau

| Ionutzsa a răspuns:

Nu ai cum,
chiar daca faci ca si cu placa cum spune "DIVA", o sa fie degeaba, gandeste-te ca ondulatorul este curbat deci degeaba prinzi si tragi ca el n-o sa mearga drept tongue

| Roberta00 a răspuns:

Da se poate indrepta si cu ondulatorul.Trage la fel ca cu placa de sus in jos si separa parul in 3 parti pentru ati fi mai usor sa il indrepti.

| SweetPrinces a răspuns:

Nu stiu incearca tu si zi-mi si mie happy am vazut si eu asta pe net laughing

| scarly86 a răspuns:

Parul se poate ondula cu placa, dar e putin mai complicat, iar cu ondulatorul, trebuie sa ti separi parul in mai multe suvite mai subtiri/mai groase, dupa cum preferi, apoi ti le rulezi cu grija pe tubul ondulatorului, lasi cateva secunde, te dai apoi cu putin fixativ si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu cred ca se poate. Incearca sa ilfolosesti exact cum folosesti placa, prinzi parul si tragi. dar la varfuri sigur nu va sta drept... si nici in rest nu sunt prea sigura