| anonim_4396 a întrebat:

Opinie: piciorul transpira mai mult in adidasi de piele sau in bascheti de panza?

5 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

FALS! NU ESTE ADEVARAT. Iti transpira mai rau in adidasi din panza, decat in adidasii din piele. Adidasii din piele, chiar daca iti transpira piciorul, nu-ti provoaca un miros neplacut!

Si orice s-ar zice, piciorul iti transpira in orice fel de adidas, fie el din piele sau panza, etc!

| fuckThisLife a răspuns:

Adidasi de piele

| Hydrangeaceae a răspuns:

In adidasi de piele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In adidasi de piele

| Nurseii a răspuns:

Piciorul transpir amai mult in adidasi te piele. Iti recomand cei de panza.