| IuliaaD a întrebat:

Pareri despre tatuajele semipermanente cele care tin cativa ani? si -a facut cineva si poate sa imi spuna cum este? as vrea sa imi fac unul dar mi-e frica si de durerelaughing deoarece vreau sa il fac pe coaste pe lateral gen si am auzit ca acolo doare. si nu as prefera unul permanent cred ca m-as plictisi toata viata cu el.

Răspuns Câştigător
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna.
Eu nu am un tatuaj semi permanent dar eu cred că sunt dragute.Nu este o durere foarte mare,desi la coaste se zice ca doare foarte tare,o să simti niste mici înțepături.
Eu am vazut o fata care si-a facut la încheietura, si cand a ajuns la vene, a zis ca a durut putin.
Oricum, este frumos si merita, zic eu happy
Funda?

1 răspuns:
| Kenwill a răspuns:

Doare, dar nu cred ca esti asa slab sa nu supoti durerea. Nu este o durere mare tongue
Pareri? Idk sunt "misto"