| stefyy234 a întrebat:

Parul meu este rar si se ingrasa foarte repede. Pe langa asta, mai mai este si ars de la placa. Deci,intr-un cuvant, este oribil. Saptamana aceasta imi voi tunde varfurile, sa ziceam ca de aceasta problema voi scapa. Insa nu vreau sa renunt la placa. M-am gandit sa folosesc un spray special pentru protejarea parului de placa. Intrebarea mea este daca voi avea probleme si mai mari cu ingrasarea parului, si poate imi puteti recomanda o masca/balsam pentru par gras.

2 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Http://vegis.ro/.......html,sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Gen_Ana_1998 a răspuns:

Daca folosesti ulei special pentru par ...nu mai ti se ingrasa parul, si eu am avut aceeasi problema :*