| AmazingGirl a întrebat:

Parul meu natural e oribil!straight facePe bune, nu e nici drept, nici cret si nu sta absolut NICICUM! Trebuie sa il intind in fiecare zi(nu sta perfect drept dar totusi), l-am traumatizat dejastraight face. Dupa ce ma spal pe cap si se usuca se vede cat e de arsstraight faceNu stiu ce sa mai fac, daca nu folosesc placa ma fac de ras, parca as fi bagata in prizalaughingca ceva in genu stastraight face. Va rog ajutati-ma, dati-mi o idee ce sa-i fac...si nu vreau permanent sau ceva de genu.Si nu vreau nici sa il prind, nu e stilu meu de cand ma stiu port parul desprins dar culmea ca in urma cu vreo doi ani aveam un par destul de frumos si cumva drept, dar s-a schimbat de cand m-am tunsstraight face. Mentionez ca am 15 ani.Multumesc frumos!:*

1 răspuns:
| simonica57 a răspuns:

Pune pe youtube CuteGirlsHairstyles vei gasi niste frizuri
poti sa folosesti o masca sau sa iti schimbi samponu
poti noaptea sa iti faci in coc in mijlocul capului (asta fac eu si imi sta cu volum si drept)