| andradapopilic a întrebat:

Parul meu se ingrasa foarte repede, cam la 2-3 zile de la spalare si nu stiu cu ce sa ma mai spal, m-am spalat si cu sampoane cu urzica si de-astea speciale si m-am dat si cu zeama de lamaie.Cu ce ar trebui sa ma mai spal?

2 răspunsuri:
| onlyme2851 a răspuns:

Eu folosesc Garnier, cel fara parabeni si silicon. Eu imi fac baie cam o data la 3-4 zile, dar mi-ar putea rezista cam 5 zile fara baie. Acum na, depinde de fiecare.

| neanderthalfararusine a răspuns:

Pai si eu am acelasi tip de par tongue.Eu folosesc sampon de la Plafar, si chiar da rezultate