| serena_3566 a întrebat:

Parul meu se ingrasa foarte repede...sad ce sa fac?
Ce sampon imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| KristinnaKr a răspuns:

Foloseste ori ce sampon si cand iti faci baie pui samponu in palma si storci pic de portocala sau lamaie in sampon si te speli pe cap asa. Asta mi-a recomandat cuafeza. Bafta!

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Îţi recomand:) să - îţi speli părul odată pe săptămână, şi cu acelaşi produs...ca exemplu de produs, ar fi: - cel de la gama "Himalaya" http://www.musetel.ro/prospect.php?id=2354 sau cel de la gama "Garnier Fructis Anti-matreata", http://www.envy.ro/......-gras-1917
Baftă.

| viatadecacatt a răspuns:

Si al meu la fel, chiar ma deranjeaza.
Cauta pe google"masti pentru mar gras" si incearca sa folosesti acele masti pentru par, rau nu iti vor face dar poate sunt si bunebig grin.

| miauu a răspuns:

Gliss

Răspuns utilizator avertizat
| ÅñdRa a răspuns:

Buna
sunt la saloane niste produse din gama Subrina, te duci acolo si spui sa-ti dea samponul si solutia de par subrina pentru parul gras.
E foarte buna si este destul de ieftina costa amamdoua 50leihappy

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Herbal essenceswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste,, Garnier pentru parul gras``. Este foarte buna!