| staysmart a întrebat:

Pastilele astea de slabit produse in Romania: http://pastileslabit.com/slimfit-pastile-pentru-dieta/ sunt bune la ceva? Nu am auzit de ele, dar vad ca apar in reviste. A folosit cineva? Si va rog sa nu imi recomandati dieta si exercitii, deoarece tin deja :)

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ramai pe dieta si exercitii! --- in principiu, dupa orice cura cu tablete de slabit, organismul se eliberereaza de "constrangerea" indusa de catre acestea si incepe sa recupereze accelerat pierderea! In cazul unei alimentatii echilibrate caloric si a evitarii sedentarismului, organismul are timp sa se adapteze la noul stil ( nu este constrans brusc! ) isi adapteaza metabolismul, iar pierdera in greutate, chiar daca este mai lenta, va fi de durata! Numai bine!

| foca21 a răspuns:

Nu incerca pastile de slabit pentru ca nu te ajuta cu nimic! Sincer, stiu ca ai mai auzit de milioane de ori dar cu o dieta sanatoasa si cu un pic de sport scapi de kg nedorite! succes

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com