| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Pe lady popular cu se joaca jocul Conecteaza punctele, ca eu am zitit totul dar nan inteles si tot primesc smile-uri de alea verzi straight face

Răspuns Câştigător
| Pufuleti a răspuns:

Trebuie sa faci patrate din alea cu liniutele. Cel care inchide patratul (adica pune a patra latura) castiga un smile din ala.
Cine are mai multe smile-uri castiga jocul.
The end. big grin

18 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Mda nicii eu nu stiu cum se joacalaughing

| Xonia a răspuns:

Tie iti da puncte, bani sau ma rog ce se da la joc? Mie nu si nici eu nu inteleg

| Ganduri albe a răspuns:

Este un fel de X si O fata fericita e a ta si aia trista a calculatorului. Trebuie sa faci un patratel intreg... cine are mai multe castiga

| Didu a răspuns:

Fiecare [tu si computerul] puneti cate o liniuta, unul dupa altul.In momentul in care esti pe punctul de a forma un patrat[adica iti mai trebuie o liniuta si inchizi casuta] trebuie sa fii tu cea care sa inchida. Nu stiu cum sa explic altfel. Daca vezi ca mai trebuie unite 2 puncte pentru a forma un patrat si e randul tau, inchizand casuta aia vei primi o fata de aia zambitoarebatting eyelashes. Si eu am patit asa la inceput. Eu sincer nu inteleg jocul cu ticurile laughing

| Giulia16 a răspuns:

Se face exact cum a zis Didu si Pufuleti.Cum se numeste domnisoara ta? A mea Aavril

| CuloareaFericirii a răspuns:

Trebuie sa pui linii si sa faci in asa fel sa faci patrate si sa pui fata vesela care e a ta iar fata aia verde care arata ca un bolnavior e a a call. ului daca faci o fata vesele mai ai voie sa faci o miscare stii tu ca la nu te supara frate cand dai 66666666!:-X succes ador jocul alaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaa am tercut jocul ala de 20 de ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce nivel esti si sunteti cele care joaca lady popular?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu trebuie sa faci patrate in functi de calculator depinde cum pui tu sau el succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tretg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa faci si tu casete din astea si iti da fete roz big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci cate mai multe patrate si care pune ultima linie are cate un smile u ai unu zambaret iar compiuterul are unul trist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa incerci sa faci su tu smile-uri de alea movlove struck:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai u trebuie sa faci puncte rosii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un joc super! joc jocurile si daca castig primesc bani sau diamante! in doua zile fac 5 nivele.

| pissy_3104 a răspuns:

Pai bine sh daqa unesq patratu` straight face imi apare fata de aia verde straight face
rolling on the floor))))

| Catalin_Voicu_1997 a răspuns:

Pe lady popular cu se joaca jocul Conecteaza punctele, ca eu am zitit totul dar nan inteles si tot primesc smile-uri de alea verzi