| trancy a întrebat:

Pentru banchetul de sfarsit de clasa a 8a as vrea sa ma duc la salon pentru make up cuafor si manichiura aveti idee cat mar costa?

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Coafor nu cuafor*

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pai pe mine coafatul m'a costat 66 de lei dar mi-am dat si forma la tunsoare, makiajul de seara 30 de lei si manekiura 18 lei. te duce in jur de 1 milionhappy

| Eff a răspuns:

Unde am fost eu costa coafatul 60 si machiajul 40. Dar mi-a facut reducere si mi-a luat 100 cu tot cu unghii

| doar.pt.voi. a răspuns:

Eu am fost la un salon si mi-am facut manichiura si am dat 100ron. coafor 50.si make up oricare 60 ron. acum depinde si de salonhappy

| Abcfunny a răspuns:

Unde am fost eu ma costat make up-ul de seara 50 lei, cuafor tot 50lei si manichiura 15

| lavynika a răspuns:

Pe mine ma costat asa : pedichiura 20 de lei, maniciura 18 lei(french), coafatul in jur de 50 de lei si machijul 25 de lei.

| trancy explică:

Bai u derye ce inteligent esti ce sa zc daca oi fi fta sau baiat acu drk stie inteligenta ta ne zguduie rolling on the floor putin ne pasa de tine asa ca valea