| Florentina63751 a întrebat:

Pentru fete/femei:
1. Cu ce va epilati in zona inghinala, si cat de des?
2. Va epilati partial sau in totalitate?
(fara glume)

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

1. Prefer ceara, cand nu am timp sa merg la salon apelez la lama
2. in totalitate

| GoguSteriade a răspuns:

Hai, draga, da-i drumul, nu mai astepta pareri. E foarte sanatos si aspectuos sa fii epilata. Foloseste ceara, in cel mai bun caz, sau un epilator. Astfel parul va creste mai greu si va fi mai fin. Daca vrei ceva rapid si nedureros, poti folosi crema depilatoare sau aparatul de ras, insa parul va creste mai repede si mai dur.

| DjShizZelLE a răspuns:

Heii nu-s fata da am cautat pentru tine si am gasit un site http://sanatate.acasa.ro/......-712.html. Daca teo ajutat, Funda?\