| KidDo_4008 a întrebat:

Pentru fetele care folosesc produse Avon big grin
clearskin are efect bun sau lasa de dorit?big grin

9 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Mie mi-a placut. Din gama Clearskin am folosit lotiunea astringenta, gelul de curatare pentru puncte negre si lotiunea tonica pentru puncte negre. Tenul ramane curat, sunt ok produsele.

| jolie a răspuns:

Doar pe moment se vede fata mai luminoasa dar dupa... e la fel eu si acum il am de vreo cateva luni bune dar nu il mai fol.nu merita

| PuяpℓeMusic a răspuns:

La mine a functionat foarte bine lotiunea multi beneficii Clearskinhappy

| poopasa a răspuns:

Da sa stii ca eu am folosit si ii foarte bun.Incearca-l

| any_3631 a răspuns:

Eu iti recomand zynerit este foarte foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa de dorit.
bun este zineryt.happy

| belutzaa a răspuns:

Depinde de tenul fiecaruia. Eu folosesc 2 produse de la Clearskin-Avon. Gelul de curatare si tratare a petelor si cosurilor, care se foloseste o data pe zi, insa il folosesc doar de 5 ori/saptamana, fiindca mai folosesc si crema abraziva revigoranta (pentru indepartarea celulelor moarte, excesul de sebum si inchide porii) care se foloseste de maxim 2 ori/sapt. In concluzie, folosesc 5 zile gelul si 2 zile crema. La mine a avut efect pozitiv, cum am mai spus: depinde de tenul fiecaruia!

| eeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmooooooooooooooo a răspuns:

Eu mai mult cred ca lasa de dorit-

| geo_5302 a răspuns:

Depinde cat de mult te respecti si cat iti permite buzunarul.Eu una nu le-as folosi.