| Larisaaaa a întrebat:

Peria rotativa este folositoare pentru indreptarea parului? Am parul usor cret si nu mai vreau sa-l intind cu placa. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| FreakyChucky a răspuns:

Da, poti folosi peria rotativa sau chiar cu o perie normala si uscatorul de par poti ajunge la aceleasi rezultate. Nu va arata ca si intins cu placa, dar o sa il indrepte putin. Ca sa fi sigura ca vei ajunge la rezultatul dorit ar trebui sa folosesti balsam pentru par ca sa il faca moale si sa stea cum il pui, pentru ca parul mai cret tinde sa stea cum vrea el.
bafta :*

| Ivancic09 a răspuns:

Nu nicidecum.Pentru indreptat parul ar trebui sa folosesti o placa.Chiar daca nu e ok cu placa dar o placa chiar daca e un pic mai scumpa nu face chiar atat rau parului.O zi buna si fara par rebel!