| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 zile ma voi duce sa imi cumpar un telefon.

Si nu stiu ce telefon cu touch screen sa'mi cumpar

Si vreau sa'l iau la liber.

Imi puteti spune cateva modele frumoase si c'am cat ar costa?

Dau fundita love strucklove strucklove struck

Scuza'ti categoria :d

7 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Numa Nokia nu. Am eu unu si imi vine sa il pun pe foc. Recomanda Samsung Galaxy S I9000.

| ZyReXe a răspuns:

Daca Bani nu Cont eaza

Iati Samsung Galaxy S GT-19000

Sau Tableta Ipad

Le recomand pentru ca am de amandoua si tableta este doar pe comanda din america si vine in vreo luna max dar platesti 1000$ pe ea si in Romania platesti triplu de fapt nici nu stiu daca sunt de cumparat la noi

| Andy04 a răspuns:

LG T-300 la 350 lei sau 339 lei
LG Cookie Lite la 450 sau 400 lei
Samsung Corby la 500 lei sau 450 lei
LG Optimus One la 1200 lei
Si poti sa te uiti aici la mai multe:http://www.emag.ro/......74/last/f1
Funda?

| AneeM a răspuns:

Orice iti iei, nu iti lua LG sau Samsung. Nu sunt asa bune precum par, mai mult e carcasa de ele decat aplicatii si performanta. Nokia sunt cele mai bune si au si modele foarte frumoase si la fel culori cum ar fi rozul ( pentru fete ), sunt rezistente si nu dai bani pe reparati constant cum ar fi la Samsung. Eu acum am Samsung corby si Samsung star si le schimb constant deoarece cate unul e inapoi la service. Abia astept sa trec la Nokia iar!

| Realistu a răspuns:

Telefonu' e fashion! Hah!
Samsung Corby, Cookie Fresh, astea sunt ca fashion (la moda)! Uite-te pe net cum arata si o sa vezi si pretul!

| TheClassicGuitar a răspuns:

Nokia C7 - am eu e 16.000.000 RON
Sau Nokia C5!
Pentru tine daca nu esti pretentioasa Un SAmsung Corby S350 cu am avut eu stiu ca e cam de fete da atunci imi placea!
SUCCES!

| BuilD a răspuns:

Sal. cred ca telefon frumos la ora actuala nici chiar scump. asa si e super frumos ai tot ce vrei, eu zic Nokia e72 acum depinde gusturile!