| vasy24 a întrebat:

Peste o luna am banchetul(sunt in clasa a-VIII-a). si as vrea sa-mi spuneti ce tinuta pot sa am la banchet (Poze, linkuri)... Tin sa mentionez ca este la un restaurant de lux.(Sunt baiat 15 ani)

5 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Buna!
Fiindca esti tanar, iti recomand urmatoarele costume, din cauza croielilor si mai ales a culorilor.
http://www.zara.com/......D%2BBLAZER
SAU
http://www.zara.com/......N%2BBLAZER
Daca preturile nu ti se par accesibile, iti propun urmatoarea chestie: pastreaza doar sacol si camasa, cumpara o pereche de pantofi cat mai apropiati cu cei din pozele cu cotumul( pentru nota de eleganta, incearca sa fie din piele, desi sunt mai scumpi) si o pereche de blugi cat mai simpli.
Bafta!

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Yoo nu`ty dau linkuri cu modele ca mie numy place sa dau cu linkuri.te poti imbraca asa:un tricou alb.o camasa cu maneci neagra versace.niste pantaloni negri frrumosi.si niste pantofi albi versace cu un pic de alb. sper ca te-am ajutat:X

| kisskissa a răspuns:

Deja nu prea se mai poarta costumele. Poti sa-ti iei o pereche de jeans cu o camasa bagata in ei, iti desfaci nasturele de sus, iar ca incaltaminte poti opta pentru tenesi, mocasini. sau poate ceva mai elegant.