| LorenaBmw a întrebat:

Peste o luna si ceva [ 25 decembrie] este ziua tatalui meu...big grin as vrea sa-i cumpar ceva si nu am idei. Ma ajutati?

2 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Pai...un parfum, o trusa de scule, o rama foto, un gel, un balsam, daca e fumator o scrmiera, o tabachiera, un pix sau un stilou din acelea bune, daca e colectionar de timbre sau monede... timbre sau monede, o sticla de vin, o sampanie, un wisky, un tort(comandat sau facut de catre tine), o carte, chiar si niste dulciuri.
Poti sa te duci la un magazin de cadouri si sa intrebibig grin

| Anonimus905 a răspuns:

O sticla de sampanie sau o femeie gomflabila de la un sexshophee hee glumeam.Du-i daca nu o cutiuta de bomboane sau ceva ce ii place lui.gandeste-te ce ii palce sau ce isi doreste si tu ii poti lua, daca nu incearca o curea de piele si alte chestii pe care abrbatii le adora.Sau pur si simplu o poza pusa intr-o rama frumoasa sau o felicitare desenata sau trasa la imprimanta de tine. Sper sa ii gasesti un cadou frumos.