| Locre a întrebat:

Please help! Peste aproximativ 2 saptamani am banchetul... ce sa fac sa-mi creasca unghiile mai repede? De obicei imi ia mai mult de o luna, dar acum am nevoie de ele.crying Mentionez ca nici nu ma gandesc la unghii false, deci va rog...solutii! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Iti zic sincer...Nu prea ai ce sa facisad
Ai putea incerca ce a zis @myyha14 +ulei de masline caldut, dar nu-ti pot garanta nimic, sincersad
Eu am uitat sa le ojez pe ale melelaughing Noroc ca nimeni nu se uita prea atent la unghiibig grin
Bine, recunosc ca mi-a fost lenelaughing
Bafta oricum si distractie placuta la banchet!happy

1 răspuns:
| SunShine a răspuns:

Incearca uleiul de ricin
Te dai cu el seara si masesi pe unghii de cateva ori pe saptamanatongue

funditasmug?