| StefanNumeDeCod a întrebat:

Port 35 si am niste tenesi 36. Si o data un prieten mi-a zis de o talpa pe care ti-o pui in incaltaminte si iti umple spatiul care ramane daca adidasul e mai mare (stiti cred la ce ma refer). Stie cineva cum se cheama talpa aceea sau unde o pot gasi?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Se numesc branturi si gasesti, in mod sigur, la Deicmann sau la Leonardo. La casa. Ceri o pereche de branturi numarul 35.
P.S.Nu am diacritice dar T din "branTuri" se citeste ca T de la "Tiriac".

1 răspuns:
| aivilo1122 a răspuns:

Este orice fel de talpa o gasesti in magazine mai ales in cele de sport...ca si cele pentru a nu-ti aluneca piciorul in pantofii cu toc dar nu este din silicon ci dintr-un fel de material mai gros.