| TatianaCecilia a întrebat:

Pot asorta alb cu gri? Ma refer la rochie alba cu pantofi gri?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Poti sa iei si pantofii gri dar sa mai pui o centura sau o poseta sau ambele aceeasi culoare si aceeasi nuanta si poate o esarfa rosie, pentru o pata de culoare

6 răspunsuri:
| alecssandra a răspuns:

Da,dar sa fie si geanta gri si accesoriile la fel

| NCL a răspuns:

Nu nu vei arata mult mai elegant in negru si alb sau rosu si alb!

| ℓDℓ a răspuns:

Da se potriveste dar eu zic mai frumos e cu pantofi negrii.

| LoveSteps a răspuns:

Daca ai si niste accesorii grii, da ar merge, daca nu, poti incerca cu negruwinking

| iulikutza14 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu prea ar merge poate ai niste pantofi negr si iti pui niste accesorii negre si aia e arati splendid dar daca ar fi so luam asa puneti ce vrei fiecare om este frumos i felul lui si lumea va observa astawinking

| GeorgianaGyaMaria a răspuns:

Tot cu pantofi negri zic si eu....ar merge mai bine...winking