| ioloverihanna a întrebat:

Pot comada niste produse de la Oriflame sau Avon fara ca acele produse sa fie in catalogul curent?,adica codurile acelor produse sunt luate de pe site-ul respectiv, la preturile care se gasesc pe respectivul site (Oriflame sau Avon)?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In catalog ei pun doar ce au in stoc in luna respectiva.Mie mi s-a intamplat sa comand o paleta de farduri 3 luni la rand si nu se gasea in stoc niciodata desi era in catalog, iar cand s-a putut am dat dublu pe ea fata de pretul anterior laughing deci au si ei smecheriile lor.

| meduzza a răspuns:

Daca nu mai sunt si in catalogul actual si nu le gasesti nu le mai poti comanda. Codurile se schimba odata cu catalogul