| Daria a întrebat:

Pot folosi gel de curatare de la o firma(La Roche-Posay) si crema hidratanta, impotriva cosurilor de la alta firma(Garnier)?thinking

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi mai bine un antiseptic și tinctură de propolis, scapi mai ieftin și este fără E-uri!
Pa, pa.

| Daria explică:

Eu consider ca era intrebare de pus pe net, mai ales pe TPU, de aia ne numim asa ca sa ne ajutam in ORICE problema.Nu?winking

| F13 a răspuns:

De ce nu? desi ei iti baga pe gat urmatoare chestie : sa folosesti produse de la aceeasi firma. dar tu faci cum vrei. nu cinsider ca era intrebare de pus pe net, puteai sa consulti o prietena