| ScattaRullz a întrebat:

Pot sa folosesc uleiul de ricin ca sa imi creasca par facial? Am 16 ani si ma gandesc sa imi las barba, dar nu vad niciun progres. Cum il aplic pe fata?

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

Da poti, dar sa nu crezi ca vor aparea rezultate peste noapte. Te dai in zona unde vrei sa iti creasca parul, de preferat seara inainte de culcare, ca sa iti faca efectul mai bine. Dimineata te speli cu apa si sapun, ca sa nu iti ramana fata uleioasa. Il poti aplica cu un dischet demachiant sau putina vata.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca cu ulei de masline. Stiu pe cineva care folosea ulei de masline pe fata ca un fel de crema hidratanta si a inceput sa-i creasca acel puf al fetei. Poate are efect si la tine.