| enonimox a întrebat:

Pot sa ma dau si cu gel si cu fixativ si cu spuma? Mi-a zis cineva sa ma dau cu spuma dupa cu putin gel dupa si cu putin fixativ.Imi cade parul daca fac atatea?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu vad ce rost ar avea sa te faci cu toate 3 o data, nu stiu ce s-ar putea intampla, sincer nu cred ca cineva a mai procedat asa vreodata si nici nu ti as recomanda

| Laura927 a răspuns:

Chiar ai pus o întrebare la răspunsul pe care ți l-am dat?laughing
Nu iti cade parul si nici aspect încărcat nu ai daca le folosești cum ți-am explicat...
România asta e mare si proasta...

| BlackEyedGirl a răspuns:

Sunt prea multe produse, poti sa iti distrugi parul

| denna_6865 a răspuns:

Nu nu poti sa te dai cu toate odata.si nici nu poti folosi orice fel de produs.
Produsul(fixativ.gel. spuma) sunt pe catigorii. alegeti produsul dupa tipul tau de par..Folosestele pe toate odata si in cateva zile parul tau se va deteriora, va duce la despicarea varfurilor iar apoi la caderea firelor de par. la fel cand folosesti produsele nu le folosii in cantitati foarte mari.da o imagine foarte urata si murdara coafurii.

| Agnieszka a răspuns:

De cazut nu cred ca o sa cada, dar de ce ai vrea sa folosesti toate aceste produse in acelasi timp?

| Puffalina a răspuns:

De putut poti, problema mare e dupa!
De regula este suficient un singur produs pentru ati fixa freza/ coafura dorita.Pe langa faptul ca aspectul o sa Fie unul foarte incarcat risti sa si pierzi din podoaba capilara.