| Villy0po a întrebat:

Poti sa-ti intrepti parul permanent? si daca da cat costa? si mi-l pot indrepta permanent la orice salon?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se face tot cu solutie pentru permanent, numai ca nu ti-l pune pe bigudiuri, il lasa drept. Orice coafeza cu putin creier stie asta.Deci,te costa cat un permanent si, in mod normal, poti sa rezolvi problema la orice salon.

| Phantasmagoria a răspuns:

De ce sa fie gay? Sunt multi baieti care vor sa aiba par drept si ca sa nu il indrepte mereu cu placa e mai usor sa faci permanent thinking

| al3x15 a răspuns:

Scz ca iti jik asa laughing dar u esti gay straight face... numai femeile isi fac permanentwinking