| christian a întrebat:

Prietenii imi spun Justin.Stiti de ce? Pentru ca spun ei, ca seman cu Timberlakebig grin! Credeti ca au dreptate?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Da, semeni, prima oara cand am vazut poza am crezut ca e Justin laughing

30 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Uitasem cum arata Justin T. am dat un search pe google si mi l-am reamintit.eu zic ca da, semeni, si inca destul de binewinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa stii ca semanatiiwinking Si chiar foarte binebig grin

eileen
| eileen a răspuns:

Sa stii ca pana acum nu am sesizat asemanarea, dar cam da, aduci bine cu elwinking

| psiholoaga a răspuns:

Da, semeni de la departare si cu basca aia.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu semeni...cred ca li se pare.

| Ecaterina a răspuns:

Dea, semeni cu Justin.

| MisterKat a răspuns:

Eu zic ca semeni, Justin arata ca dracu'...
Si pentru. GRiM, de ce ai zis ca "Din fericire pentru Justin, NU!", adica omul care a pus intrebarea e urat? frate. esti varza rau. tu esti mister Univers sau ce? Fac pariu ca esti genul de om care sparge seminte in fata blocului! (PS.GRiM, poti sa ma injuri daca vrei...)
Justin arata nasol!

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Si mie imi spun unii prieteni Moby din aceleasi motive tongue

| gabrielutzu a răspuns:

Mmmm, greu de spus.

| Dl.Inginer a răspuns:

Frate, si mie mi se spune Justin cand ma rad la 1laughing! Semeni foarte bine!

| joy a răspuns:

Da! Semeni foarte bine, esti mai dragut ca el de o mie de orihappy!

| Zoombe3 a răspuns:

Mie-mi semeni a Smiley de Romania.
Cat despre selfhelpwinking semeni semeniwinking

| cristi a răspuns:

Semeni dar nu rasari, esti si tu vreun var mai indepartat poate laughing

| simpluEu. a răspuns:

Nu.

| alexam a răspuns:

Daca tu esti in poza, DA - semeni destul de tare la fizic. happy

| mikiscence a răspuns:

Da si tu insisti sa semeni cu el...adica il cam copii... ti-ar place tie.ca justin e destul de simpatizat de femei... dar justin e numai unu restul sunt aia care copie look-ul sau!

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Vaiii, foarte bine! Pe bune, cine zice ca nu semeni cu el, crapa de ciuda.Arati ceva mai bine ca el.Bine,el se misca si canta bine-se compenseazalaughing

| hashe86 a răspuns:

Sa stii ca da, chiar crezusem ca e el la avatar, asta pana sa ma uit mai atent acum.
ai si voce? te si misti la fel de bine?hee hee

| Danny _3256 a răspuns:

Sa stii ca DA!

| davvid a răspuns:

Da frate, esti Justin-ul TPU-ului! Pe bune, chiar semeni!

| eu_4161 a răspuns:

Pai depinde cum arati. dardaca prietenii tai spun asa...sigur au dreptate...

Răspuns utilizator avertizat
| Wtf9000 a răspuns:

Din fericire pentru Justin, NU!

| stetoscop a răspuns:

De aici, din Oradea, asa se vede, ca semeni cu el big grin

| karina_6403 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca semeni.

| Little Kid a răspuns:

Un machiaj pe ici pe colo si s-a rezolvat..ar fi o asemanaretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca da! Comparati si voi:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Justin_Timberlake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NNNNNNNNNUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU