| mypasionareyou a întrebat:

Prin ce se caracterizeaza stilul rock?happyce accesorii si tinute trebuie purtate? sa nu uitam de parhappy fundita:*

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Pentru accesorii poti sa te inspiri de aici http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926 Sper sa-ti placa.

| SamSon a răspuns:

Rock? tricouri/bluze cu diverse chestii desenate pe ele.gen Metallica., parul mare.(plete), blugi mai largi asa. adidasi mai mari... Accesorii: bratari, lanticuri cu cruci de obicei(am obs. la multi), medalioane, si tot felul de chestii.

| Laura a răspuns:

@Drag0s dacă tu nu ții la aspect de ce îi consideri dezmembrați pe "ăia în negru cu păr lung"?

| TropicalStorm a răspuns:

Heyy un subiect ce imi place big grin. deci buna ziua. big grin. so eu ascult trance,dubstep,drum'n'bass,dubcore,minimal,techno,electronica,house,tech-house, minimal-tech, hardstyle. dar ma imbrac ca un rapper.hip-hop'er cum vrei sa o iei. tricouri largi blugi largi si cu turul lasat.etc.deci nu conteaza cum te imbraci daca asculti ce iti place

| darksideofthemoon a răspuns:

Eu zic ca daca asculti rock chestiile astea iti vin natural

| mypasionareyou explică:

Dragos nu sunt de aia care tine mult la aspect. dar imi trebuie pentru un scurt metrajhappynu e stilul meu dar vreau sa imi intru cat mai bine in pielea personajuluihappy

| Mary99 a răspuns:

Man stilul rock nu e neaparat tinuta dar asa ce iti trebui sa fi rock si sa vada lumea ca arati ca un rockar iti trebui bratari cu cranii pantaloni verde albastru electric visiniu etc... tricouri mai mari cu 1 sau 2 numere parul lung nu e neaparat manusi fara deget skeitari poti sa tii ei din americaskate bascheti pantaloni de preferabil cu cranii sau ce inscriptii si mai multe descoperi in timp mult noroc.

| Drag0s_3407 a răspuns:

Sa inteleg ca esti o de aia de tine mai mult la aspect? Stilul Rock nu consta in tinute, par, accesorii, ci ritmul pe care il ti probabil cu o chitara daca ai. Trebuie sa fi tu insuti. Mie imi place rockul ba chiar si cant si compun la chitara si nu ma imbrac ca dezmembratii aia in negru cu par lung sunt chiar pe dos laughing