| KatJolie a întrebat:

Prinde nuantatorul pe blond? :-s (sunt vopsita blond si acum nu stiu vreau sa-mi dau cu nuantor )

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Prinde dar atenție ce nuanță alegi pentru că la fiecare spălat, nuanțatorul iese și nu rămâne o culoare uniformă. Deci riști pe... părul tău.

| Pustii a răspuns:

Merge si cel mai bine e un sampon nuantator...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samponul nuantator in general prinde pe culoarea mai deschisa a parului.Al tau este blond deci presupun ca prinde indiferent care este culoarea pe care vrei s-o aplici.Ce te faci cand ai culoarea mea? Mie nu sunt sigura ca are cum sa-mi deschida parul la culoare nici macar un nuantator blond

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am facut roz la spate, pe sub par [ blonda fiind atunci ], si a trebuit sa'l tund cu foarfecuta ca de iesit nu mai iesea happy.