| heroforyou a întrebat:

Pro sau contra unghiilor false?

14 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Contra...

| pinkqueen98 a răspuns:

Geezus x_X! baietilor, pe bune?! nu va mai plac fetele ingrijitelaughing? Auzi acolo` face ca e falsahappy..pai mergi dom`le si i-ati o taranca care nu stie ce-i ala coafor, nu stie ce-i aia manichiura si altele! mie mi se par ft frumoase:*. deci sunt PRO!

| delia_6094 a răspuns:

Categoric contra!

| Cosminovici18 a răspuns:

Contra!

| JustYourLove a răspuns:

PRO happy cand spui unghii false, ma gandesc ca te referi la unghii cu gelhappy arata foarte bine, parerea mea, daca nu vrei sa ti se vada foarte mult cat a crescut unghia, atunci ti-as recomanda sa mergi la umplut pe la 2-3 saptamani, sau chiar 4, depinde cum iti cresc unghiilehappy - ti-am spus asta in caz ca te vei gandi sa iti puibig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro, deoarece femeia naturala nu este frumoasa.
Ei ii trebuie machiaj, pudra, farduri, rimel, extensi: gene, par, ungii chiar si lentile de contact, diete, regim, tampoane.
Nu sunt eu expert, totusi cred ca am enumerat doar 1%.
Toate astea doar pentru a iesi din casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ar fi sa aiba o pata rosie/galbena la fund ar mai fii frumosa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nevoaie de viagra si prezervative.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Contra,cele care poarta unghii false dau dovada de false si de urate, mai bine este cand vezi o fata/femei cum este ea cu adevarat.

| Yamx a răspuns:

Contra.

| dydda a răspuns:

Intr-un fel pro...la o ocazie speciala ar arata ok daca in viata de zi cu zi nu ai timp sa ti le ingrijesti dar intr-un fel si contra pentru ca de exemplu alea cu gel dupa ce iti mai cresc putin unghiile arata groaznic iar cele fara gel trebuie sa tot ai grija

| AnkuAnkutzza a răspuns:

Contra!

| midnite a răspuns:

Contra prefer ca o femeie sa fie cat mai naturala

| AmiiSdgfh a răspuns:

Contra happy.