| biancaalexe a întrebat:

Produsele Avon sunt de calitate? Fundita.

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Unele da si unele nu...
eu, una, nu prea am incredere in produsele de la avon mie imi plac mai mult cele de la oriflame
intr'adevar sunt si produse de calitate cum ar fi parfumurile
sper ca te'am ajutat
funda?

4 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Unele. Eu nu prea as folosi. Mai bine oriflame.

| Eღilia62 a răspuns:

Eu zic ca da.Am incredere in produsele AVON si am multe luate de acolo, in special parfumuri si spray-uri, de acolo iau.

| Gabitssaa a răspuns:

Nu toate. Mie imi plac foarte mult parfumurile de la avon. Deci depinde au produse care merita banii, dar au si produse care nu sunt de calitate.

| gabri00 a răspuns:

Sunt produse de calitate dar nu toate sunt bune