| Alexandra2383 a întrebat:

Produsele de pe site ul "About You" sunt originale? Ce parere aveti de acest site?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am auzit o grămadă de păreri proaste, produse fake, produse deteriorate și ar fi cam neserioși. îți recomand mai degrabă fashion days și answear sau asos din străinătate

| Violleta2022 a răspuns:

Asta poti afla numai daca ceri un certificat de calitate de la producator.

| Sophieka a răspuns:

Preturi foarte mari!

| millar a răspuns:

Buna, eu mi am luat haine de pe about you, da sunt originale si materialul e bun si imi plac super mult?

| intrebcenustiu a răspuns:

Da sunt originale. e foarte ok site-ul, livrarea e gratis