| lorrena97 a întrebat:

Pufuletii ingrasa ( GUSTO) ca am observat ca in ultimul timp manac numai pufuleti?

7 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @lorrena97! Pufuleţii Gusto au 449 calorii la 100 grame. Acum depinde cât mănânci.
http://calorii.oneden.com/Calorii-Pufuleti-cu-ulei-si-sare-Gusto.html
O zi cu zâmbet să ai!

| IMC90 a răspuns:

Bineinteles... Malaiul ingrasa, si inca destul de mult. Faina, proumbul, graul, orezul (in principiu cerealele) ingrasa.

| Rockart a răspuns:

Orice consumat în exces îngraşă.

| Liviucu a răspuns:

Ai observat ca mananci sau ai observat ca te-ai ingrasat? Daca observi ca pui kilograme pe tine mancand porcariile alea iar tu nu vrei sa te ingrasi, nu mai manca! Simplu, nu?

| RedPorcelain a răspuns:

Nu ingrasa.

| timofte99 a răspuns:

Nu

| catalina303 a răspuns:

Consumati in cantitate foarte mare, da!