| any_3631 a întrebat:

Punctele negre se acopera cu fdt?

4 răspunsuri:
| Anonima_9977 a răspuns:

Bineintzles! dar adopta o culoare forte apropiata de noanta ta de piele si nu da in exces! Mai bine~daca vrei sa scapi de ele~ foloseste o crema BIO caci ele au efect garantat!

| florinflorin14 a răspuns:

Cred ca se acopera nu sunt fata dar sunt multe creme la farmacie si eu am pct negre si fol crema nu mai stiu numele dar e buna

| Noemido a răspuns:

Nu stiu... dar daca vrei sa le scoti intr-o seara, depa ce ai facut o baie du-te si le scoate pentru ca atunci ai porii deschisi si nu te doare...si ies.Bafta

| livia_2236 a răspuns:

DA... dar sa ai o culoare asemanatoare tenului tau s-au apropiata.