| anonim_4396 a întrebat:

Purtati incaltaminte de culoare neagra la scoala? eu, da si m-am saturat deja!

6 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna!
Da,port si eu.Dar mai rar.Am doar 2 perechi de cizme negre si o pereche de tenisi.In rest sunt toate colorate, in afara de alb.

| ana_5516 a răspuns:

Toate colegele mele poarta incaltari negre. De ce? Pentru ca le e frica sa incerce alte combinatii. Poate ca nu isi permit mai multe incaltari, iar doar cu o pereche... trebuie sa mearga cu orice. Eu nu sunt de acord. Eu una am cizme gri si roz fuchsia. Dar nu mai mergeti pe negrul ca se asorteaza cu orice. Incercati se alte combinatii!

| ancaanca a răspuns:

Hei laughing
eu port negru,gri, crem, alb. in materie de incaltamine. te incalti cu ce te simti uh binewinking

| SkittlesS a răspuns:

Pai eu port negru dar niste tenisi misto cu sireturi in culori diferie(ciudatelaughing )
dar la noi nu sunt reguli de incaltamine pantaloni, bluza etc
daca la voi sunt incercati sa discutati cu diriginta ca doar chiar si pantofii sa fie negri ce naiba nu mai suntem pe vremea comunismului!

| Upz0r3 a răspuns:

Iarna doar nai vrea sa porti incaltaminte alba tongue