| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste farduri bune de la firme bune.(creioane, rimeluri, tusuri, fonduri de ten etc)

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Creion de ochi:Oriflame
Rimel:Oriflamelove struck
Fond de ten:Maybeline New Affinitone
Cele mai bunebig grin.

| anutza a răspuns:

Eu sunt reprezentant Oriflame si folosesc totul de la ei, sunt foarte bune recomand happy
De pe piata am foloset Miss Sporty dar nu prea rezista, iar Loreal sunt prea scumpe

| AndrogynBeauty a răspuns:

Hm, dacă ar fi să aleg o firmă cu produse foarte bune şi preţuri rezonabile, atunci aş spune MAC. Dar, prefer pudra (bronzantă) de la Deborah, rujurile Chanel, fardurile Urban Decay, rimelul de la Dior (bune şi cele L'Oreal), fondul de ten de la Kryolan, batonul corector de la Max Factor, şi pensulele de la Sephora. Hehe, iar luciul de buze de la Kiabi. Cam astea sunt alegerile mele, şi crede-mă că am multă experienţă în domeniu happy

| Bunny a răspuns:

Make up for ever, MAC, Illamasqua, Forever 21, Sugar Pill, Dior, NARS, Chanel, YSL etc. (astea sunt ceva mai scumpe).
Daca vrei ceva mai ieftin si totodata bun, poti sa cauti produse NYX, ELF(ti-as recomanda site-ul englezesc nu romanesc). Sper sa iti fie de folos.happy

| maryse_9270 a răspuns:

Eu folosesc numai de la Max Factor...sunt scumpe, dar se merita

Răspuns utilizator avertizat